Prednáška: Úvod do lucídneho snívania

Spiritualita a sebarozvojDňa 13. 4. 2015 sa uskutočnila v Open Mind Centre v Bratislave prednáška s názvom: Úvod do lucídneho snívania. Účastníci nakoniec zaplnili takmer celú miestnosť, čo ma naozaj veľmi teší a svedčí o tom, že sa ľudia v dnešnej dobe stále viac a viac zaujímajú o rozvoj svojho vedomia, ktoré im nie je lahostajné.

Súčasná spoločnosť, nám neposkytuje oficiálne poznatky ani o našom vedomí, ani o cestovaní do paralelných realít. A preto ten kto hľadá, musí vynaložiť nesmierne úsilie na to aby nazhromaždil dostatočné informácie a bol tak schopný porozumieť sofistikovaným aspektom vedomia.
Aj preto sme sa všetci stretli, a bolo mi cťou vám porozprávať a podeliť sa o svoje skúsenosti na tak vznešené témy ako sú vedomie, lucídne sny a astrálne cestovanie.
Príde mi neuveriteľné, že niektorí ľudia prežijú život bez toho aby integrovali medzi životné skúsenosti svoju energetickú súčasť. Myslím si, že údelom človeka, je rozširovať svoje vedomie a vnímať najviac koľko len ľudská bytosť vnímať dokáže.

Na kurzoch vám poviem všetko čo viem o lucídnych snoch a astrálnom cestovaní, súhrn všetkých mojich skúseností, aby ste sa nemuseli učiť na vlastných chybách. Predstavím vám účinné techniky aby sa vám lahšie a efektívnejšie podarilo cestovať po snových krajinách a astrálnom priestore. Je na vás, kam až sa chcete dostať, ale môžem vám od srdca povedať, že tam kam sa s týmito poznatkami môžete dostať, je najďalej, kam sa ľudská bytosť dostať môže.

Pre tých z vás, čo sa nemohli zúčastniť, sme urobili záznam prednášky a zostrih z nej si môžete pozrieť tu:

Ďakujem, a teším sa na vás na najbližších kurzoch.

Želám vám veľa lucídnych snov,
Michaela.

Prihláste sa k odberu noviniek, aby Vám už nikdy neušla žiadna zaujímavá prednáška alebo kurzy 🙂

Tags: , ,

Michaela

Michaela

Zamilovala som sa do Poznania a rozhodla som sa zasvätiť svoj život štúdiu vedomia a kultivácii životnej energie. Už 6 rokov sa aktívne venujem lucídnym snom a rozvoju bdelosti behom spánku a života. So svojimi skúsenosťami a znalosťami z tejto oblasti som sa nedávno rozhodla podeliť aj so širšou verejnosťou, pretože si myslím, že údelom každého človeka je práve rozširovanie vedomia a odhaľovanie tajomstva existencie. “Nejestvuje nič tajuplnejšie ako existencia.„

Comments (3)

 • Avatar

  Janka V.

  |

  Bola som na prednaske a velmi sa mi pacila. Dozvedela som sa kopec novych veci a znovu sa vo mne prebudila obrovská chut poznavat svoje sny a objavovat dalsie veci o ktorych som sa v pondelok dozvedela. Urcite sa zucastnim aj dalsieho kurzu, len tento tyzden mi to zial nevyjde.

  • Michaela

   Michaela

   |

   Ďakujem Janka za pekný komentár a som naozaj veľmi rada, že sa v tebe opäť zapálila iskra pre poznávanie a skúmanie svojich snov a s tým súvisiaceho vedomia. Termín na nasledujúci kurz ešte nemám stanovený, ale určite bude niekedy v priebehu ďalšieho mesiaca. Stačí sledovať stránku, alebo sa prihlásiť na odber noviniek a budem rozposielať informácie aj o novom termíne. Tak v máji sa snáď zas vidíme 🙂

 • Avatar

  Eternal_dream

  |

  Video zdarma ;), tá moderná e-mailová technologia stále nefunguje…

Comments are closed